Cestovná kancelária


Tel: 0911 669 098

Pondelok-Nedeľa 09:00-20:00

Silvester v Krakowe, čarovné Zakopané a wellness

Destinácia: Poľsko, Malopoľské vojvodstvo
Kód zájazdu: 944333
Cena od: 139 €
Príplatky od: 0 €
Poznávacie zájazdy
Silvestrovský zájazd

Výber termínu

30.12.2019 3 dni First Minute 139 € +0 € autobusová

Popis zájazdu

tobogán jacuzzi, vírivka sauna aquapark bazén

Popis a program zájazdu:
Zažite nezabudnuteľný Silvester v historickom Krakowe, ochutnajte výborný oštiepok v malebnom mestečku Zakopané a oddýchnite si vo vodnom svete.

Program zájazdu:

1.deň :
v ranných hodinách odchod zo Slovenska z jednotlivých nástupných miest. V poludňajších hodinách príchod do jedného z najkrajších miest Poľska - do  malebného Zakopaného, úžasného dreveného mesta pod Tatrami. Vyveziete sa pozemnou lanovkou na krásny výhľad z vrchu Gubalowka, navštívite netradičný cintorín s dreveným kostolíkom a neskôr sa poprechádzate po hlavnej pešej ulici v centre mesta, kde nájdete množstvo stánkov s tradičnými oštiepkami, suvenírmi, množstvom rôznych obchodov a chutných reštaurácií... Všade budete môcť obdivovať tradičnú architektúru a z mnohých miest započujete goralskú hudbu. Odporúčame povoziť sa na koči, na ktorom si prehliadnete širšie centrum mesta Zakopané, vyskúšať polievku žurek, a bol by hriech neochutnať tradičné oštiepky na grile s brusnicami a rôzne iné dobroty. V podvečerných hodinách odchod na hotel. Ubytovanie. Nocľah.

2.deň:
po raňajkách si prehliadnete historické centrum Krakowa s našou sprievodkyňou, alebo sa vydáte svojou vlastnou cestou, ktorá Vám poukazuje najvýznamnejšie historické pamiatky. Uvidíte hrad Wavel, katedrálu sv. Stanislava, Hlavné námestie - Rynek Glowny, renesančnú budovu Sukienice, gotický Mariánsky kostol, budovu Radničnej veže, Floriánsku bránu a Barbakan... Neskôr odchod späť na hotel, kde si oddýchnete. Vo večerných hodinách návrat do centra Krakowa so silvestrovským programom. Silvestrovský program sa bude konať na najväčšom stredovekom námestí v Európe, alebo ho môžete stráviť v niektorej z reštaurácií a barov. Ak ste milovníkom historických pamiatok, milujete rušné miesta, pouličných umelcov, stredoveké uličky, lákajú Vás obchody, kaviarničky, tak budete na správnom mieste.

3.deň :
raňajky, neskorší odchod z hotela. Dnes na Vás čaká oddych v jednom z najväčších vodných parkov v Poľsku, kde sa nachádza množstvo vodných atrakcií, vodné masáže, divokú rieku, vírivky, tobogány, sauny... Teplota vody je príjemná, v bazénoch sa pohybuje okolo 30°C. Kto nebude mať záujem navštíviť vodný svet, môže zostať v Krakowe a spraviť si individuálny program. Odchod na Slovensko cca o 16:30 hod. Zmena programu vyhradená. Pokyny k zájazdu obdrží e-mailom každý objednávateľ zájazdu najmenej 7 dní pred odchodom na zájazd.Cena zájazdu zahŕňa:
autobusovú dopravu
2 x ubytovanie v 3* hoteli
2 x raňajky
služby overeného sprievodcu
prehliadku Krakowa
poistenie insolventnosti CK

V cene nie je zahrnuté:
príplatok za jednolôžkovú izbu - 30 € / osoba/noc
obojsmerná miestenka - 7 € / osoba ( môžete si vybrať presné miesto na sedenie v autobuse). Miestenky sa dodatočne zajednať nedajú. Prosíme v prípade záujmu si ich zaškrtnúť v objednávkovom formulári a do poznámky uviesť, kde by ste mali záujem sedieť ( napr. na strane šoféra, na strane sprievodcu, ktorý rad...)

komplexné cestovné poistenie - 2 € / osoba / deň
príplatok za dvojsedadlo - ( v prípade, že chce 1 osoba sedieť sama na dvojsedadle) 50 €
vstupné aqua park - cca 12 € / osoba

nástupné miesta a príplatky:
Bratislava 9 € ( garantovaný zvoz) Trnava 8 € ( garantovaný zvoz) Nitra 7 € ( garantovaný zvoz)  Banská Bystrica 6 € ( garantovaný zvoz) Ružomberok 0 €

Cestovná kancelária nezodpovedá za presné ceny vstupov, lístkov..., nakoľko sa ceny počas roka menia a CK ich nedokáže ovplyvniť.

Kurzový lístok

Bulharská leva  EUR 1,96 BGN
Koruna česká  EUR 25,89 CZK
Chorvátska kuna  EUR 7,40 HRK
Turecká lira  EUR 6,30 TRY
Americký dolar  EUR 1,11 USD

Zobraziť všetky »